Demetevler Onkoloji Hast. Arkası, Hatipoğlu Anadolu Lisesi İçi Yenimahalle / ANKARA
tr

Hakkımızda

Ankara Gazi Spor Kulübü

Ankara Gazi Spor Kulübü 10 yılı aşkın süredir başta Yenimahalle ilçesi Demetevler bölgesi olmak üzere çeşitli bölgelerde futbol okulları ve diğer branşlarda faaliyet gösteren spor kulübüdür.

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunlarınca kurulmuş olan kulübümüzün amacı gençlerimize sporu sevdirmekle kalmayıp,onlara eğitimli ellerde doğru eğitimi vererek gerek fiziksel gerek zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

Aktif olarak devam eden kulüp başkanımız MEHMET CEYHUN ve Başkan yardımcımız YUNUS EMRE YILDIRIM hem kulüp idaresi hem de antrenörlük görevlerini büyük bir gayretle sürdürmektedirler.

AMAÇLARIMIZ

Ankara Gazi Spor Kulübü olarak temel amacımız ve vizyonumuz başta futbol olmak üzere tüm branşlarda başarılı ve kişilikli sporcular yetiştirmektir.

Bizler; Gençlerimiz ve çocuklarımızın spor sayesinde eğitimlerinin gelişimine olumlu yönde etki ederek, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, sosyalleşmelerini sağlamak, disiplini hayatlarına empoze etmek ve ahlaki gelişimlerine katkıda bulunmak gibi birçok amacı ilke edinmekteyiz.

Bunun yanında sportif başarı elde ederek onların gelişimlerini taçlandırmak her eğitimcide olması gerektiği gibi bizlerinde idealidir.

HEDEFLERİMİZ

Öncelikli hedefimiz amaçlarımız doğrultusunda yaptığımız çalışmalarımızın daha çok öğrenci ve aileye ulaşmasını sağlamaktır.
Şunun bilincindeyiz ki hitap ettiğimiz kitle arttıkça başarılı sporcu ve gelişimine katkıda bulunacağımız birey potansiyeli o kadar artacaktır.

Bu prensiple yola çıkarak yapmış olduğumuz çalışmalarda futbol branşında u11, u12, u13 ve u14 liglerinde müsabık sporcularımızın bağlı olduğu liglere katılımlarını sağlayarak başarı sağlama hedefindeyiz.

Aynı zamanda yüzme branşında da faaliyet gösteren kulübümüzün branşlarında başarlı sporcuları bünyesine katmak temel hedefleri arasındadır.
Bu hedeflerimizde bizlere desteklerini esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkürü borç biliriz.

İDEALLERİMİZ

Kulüp idarecileri ve antrenörler olarak ülkemize hizmet ederken hem kendi mesleklerimizde gelişim gösterip hem de ülkemizi temsil eden milli sporcular yetiştirmekle kalmayıp iyi bir birey yetiştirmeye vesile olmak idealindeyiz. Bizler birer eğitimci olarak bir çocuğun değişmesinin bir dünyayı değiştireceğine inanıyoruz.
En büyük idealimiz iyi bir sporcu ve iyi bir insan yetiştirmektir.

HERKES İYİ BİR MESLEK SAHİBİ OLABİLİR ANCAK İYİ BİR İNSAN OLMAK EN DEĞERLİ OLANIDIR.
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: Mehmet Ceyhun
Whatsapp Giriş
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Ankara Gazi Spor Kulübü
Merhaba. Nasıl Yardımcı Olabiliriz?